Kwiecień 27, 2024, 19:21:16
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj

Tunake



Autor Wątek: Sypialnia  (Przeczytany 946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ultear

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Sypialnia
« dnia: Maj 11, 2014, 16:51:35 »
22 | 23 | 4

Ubrana w
>klik<

Offline Ultear

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Sypialnia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2014, 15:14:14 »
Dziewczyna, czy raczej młoda kobieta, którą jestem, wstała z łóżka. Tak, tak, mówię o sobie w trzeciej osobie. Dzisiaj był dzień wyjątkowo wolny od pracy. Pies pewnie łaził po willi, a kocięta, jak to kocięta... Zapewne wszędzie tych psotników pełno. Stanęłam w lustrze, by zobaczyć... afro? "wilgoć"-pomyślałam z zażenowaniem. Wzięłam szczotkę i postarałam się zapanować nad tą brązową dżunglą, niestety... Te coś na mojej głowie żyje własnym życiem. Westchnęłam zrezygnowana.
22 | 23 | 4

Ubrana w
>klik<

Offline Ultear

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Sypialnia
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2014, 15:47:08 »
Wznawiałam próby zapanowania nad dzikimi włosami do momentu, aż zaczęły się układać, a ja nie wyglądałam jak hipis z lat 70. Zaczesałam długą grzywkę do tyłu, na następnie zrobiłam koka i założyłam na to blond perukę. Była co prawda niewygodna, ale to jedyny sposób, by chodzić i nie słyszeć oburzenia "Przywódca, a chodzi niby jakaś młoda pannica, phi!" Już sobie to wyobrażam, ciekawe, czy wszyscy wiedzą, że nie mam 25 lat... Żeby mieć też życie poza przywódcowaniem "Zrób to, zrób tamto" musiałam się też czasem ubierać jak normalna młodzież. Wzięłam z szafy sary sweter, ciemnoniebieską spódnicę w białe kropki, kremowo-czarne szpilki z kokardką i zarzuciłam na ramię ciemnoniebiesko-kremowy plecak, w którym znajdował się już notes i telefon. Makijażu nie brałam, nie jestem ścianą, żeby tapetą mnie zdobić, moja cera też nie jest zła, więc po co mi? Wymaszerowałam do kuchni.
22 | 23 | 4

Ubrana w
>klik<

 

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
memoria yukon mafia xsurvival geneo